Son yazılar

15 Eylül 2013 Pazar

Happy Birthday Our Happy Virus !! (Lee Jung Shin Chingu)15 Eylül Leyleğimin; yani mutluluk virüsümüz Jungshin Chingu'nun doğumgünü. <3

Teşekkürler CN Blue; beni Jung Shin gibi iyi kalpli, neşeli, her ne olursa olsun gülümseyen bir adamla tanıştırdığınız için..CN Blue Üyesi Jungshin'i tanıyalım:

*Grubun basgitaristi ve rapçisi..

*1.87 boyu fakat şu aralar 0.40 cm kadar uzadığı söyleniyor.(Hastanede ölçmüşler,ya da klinik )

*Herkes gözlerini çok beğensede ben kişiliğine hayranım.Ona mutluluk Virüsü diyorlar sırf bu yüzden.
Çok sevecen, kolay arkadaş olabilen biri.Evrenin kuralı gibi olsa da tüm rock gruplarında olduğu gibi basçımızda çok komiktir.*Kedisi vardır.(Bende kedilerden pek hoşlanmam, tamam itiraf ediyorum korkuyorum onlardan :D )
*Modayla çok ilgilenir.Hatta grubun modellik yapan tek üyesidir. Fizik, görüntü, boy.. herşey var.. normal manken olması. :D*Saçları harikadır.Bunun sebebi sanırım bakım yapması.Saçlarına önem gösterir.

*Grubun Lideri Yong Hwa için; o köledir ama arkadaş bir köle :D oldukça dağınık olan liderimizin arkasını toplar, böcekleri bile onun için öldürür. :D

*Uyurken konuşur ve gözleri yarı açık uyur :D (Bunu okuduğumda uzun süre gülmüştüm.)


*Lakabı: Jungshin Chingu(arkadaş, dost): sanırım pozitif ve cana yakın kişiliğinden böyle söyleniyor.Herkesin arkadaşı. :)

*Kendinden büyük iki lidere bu kadar bağlı olmasının nedenini şuna bağlıyor: kendi abisi askerdeyken yoğunluk yüzünden onu ziyaret edememiş.bu yüzden onları gerçek abileri olarak görüyor.

*Grubun gitarist ve vokalist'i Lee jong hyun için o bir Jerry :D Bu ikiliye Tom ve Jerry ikilisi diyorlar.Tom yani Jungshin abisini ne kadar sıkıştırsa da Jerry yani jong hyun onu bir şekilde alt eder. Shin, sürekli "Yaa.! seni öldürürüm." repliğine maruz kalır. :D

*Odası CN Blue'nun merkez üssüdür. Herkes düzenli ve rahat odaya hucum ediyor.Anlaşıldığı üzere çok temiz ve düzenlidir.
İyi ki doğdun..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Nasılsın? Mutlu musun bari?